Klima Bakımı

Klima Bakımı

Klima Bakımı

Klima Bakımı Evdeki iç ortamda bulunan klimanız sağlığınız ile birliktedir klimanız ne kadar sağlıklı ise sizde o kadar sağlıklısınız demektir klimanızda takılan toz kir dışarıdan içeriye gelen toksin maddeler sağlınızı tehdit ediyor olabilir klimanızın içerisini temizleyerek içerisinde bulunan toksinleri zararlı maddeleri yok edecek ilaçlarla temizlik yapmaktayız. klimanızın bakımını yaptırmak çok uygun fiyatlardadır.

Klima Bakım Fiyatları

Normal koşullarda klimanızın BTU si ve kaç binlik olduğuna bakar klima bakımını yaparken gazını boşaltmamız gerekebilir bu yüzden gaz dolum tekrarı için gideceği r410A gaz çeşidinin ne kadar aldığını bilmemiz gerekmektedir bu yüzden fiyatlarımızda değişkenlik gösterebilmektedir ancak bu fiyatlar 150 ile 350 arası ticari klimalar olmak üzere bir çok çeşitlere göre ayrılmaktadır. klima bakımı hızlı ve güvenilir bir şekilde yaptırmak için ustanız olan usta klimacıya danışabilirsiniz.

Klima Bakım Avantajları

Klimanızın ömrüne ömür katar ve cihazınızın ömrü uzar arızaları azalır kış konumunda sıcak yaz konumunda ise soğuk üfler ve içinizi ferahlatır.

Klima Cihazlarını Ustalarına Bırakın

Çağrı Merkezimiz üzerinden bize ulaşarak klima bakımı talebinde bulunabilirsiniz klima bakım için 444 2 358 Nolu hattımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. unutmayın klimanızın bakımını ustanıza bırakın ve siz keyfinize bakın. TSE belgeli olmayan sosyal güvencesi olmayan şahıslara iş yaptırmayın çünkü o şahısın başına olurda bir şey gelir ise sizin sorumluluğunuz altında olmakla beraber başınız ağıra bilir.